به موسیقی گنگستا رپ گوش می دادم، گزارشگر به سابقه ی این آرتیست اشاره کرد که بعد از ضبط آهنگ قرار است زنــدان برود. همین جمله و همچنین موسیقی دلنشینش باعث شد تا سابقه اش را توی اینترنت بررسی کنم، متوجه شدم بخاطر سازمانــدهی اعمال مجرمانه، چندین بار توسط واحد های ویژه ی پلیـــس آلمان دستگیر شده است.

بی قانون ترین افراد هم برای خودشان قانون دارند.

فرقی نمی کند، کارمند باشی یا یک مجرم، برای زندگی کردن نیاز داری خودت یا حتی دیگران را سازماندهی کنی، برای رسیدن به خواسته هایت باید آماده باشی وگرنه در بازی زندگی به طرز مظلومانه ای کنار گذاشته می شوی.

ذهن و بدن مان اگر سازماندهی نشوند

اگر ذهن و بدنت درست سازماندهی نشود، مثل ارکستر موسیقی خواهند بود که هر کدام ساز خودشان را می زند، و صدایی گوشخراش را به نمایش می گذارد، موجب آزار خود و دیگران می شود و در نهایت با این شرایط نابسمان قادر به ادامه دادن نیست.

اما ذهن و بدنت را ذره بینی در نظر بگیر که انرژی اش را روی یک نقطه متمرکز می کند چه اتفاقی می افتد؟ آنقدر انرژی زیاد می شود که باعث سوزاندن آن نقطه می شود. اما اگر چنین نشود، ذهن ات یک تصمیمی خواهد گرفت و بدنت از آن تصمیم سرپیچی خواهد کرد و در نهایت با خودت خواهی گفت که چرا فلان اشتباه را مرتکب شدم.

برنامه ای برای سازماندهی ذهن و بدن

شب قبل از خواب، اهدافت را مشخص کن، خواسته هایت، تمایلاتت. با خودت رک و صریح باش و اندکی هم تعلل و تردید نداشته باش. انتخاب کردن یک هدف اشتباهی بهتر از انتخاب نکردن است. چون اگر چیزی انتخاب نکنی پیاده نظام دیگران خواهی بود تا برای تمایلات مسخره شان از تو به عنوان عروسک خیمه شب بازی استفاده کنند.

اهدافت را به هویتت برچسب بزن، یا بهتر بگویم ببین اگر قرار باشد به آن هدفی که در نظر داری برسی چطور آدمی باید باشی؟ باید آرام و مطمئن باشی؟ بنویس من آرام و مطمئن هستم. و هویتت را اینگونه تعریف کن.

حالا صبح بعد از بیدار شدن از خواب 10 دقیقه بدنت را مجبور کن بنشیند، چشمانش را ببندد، و مراقبه کند( در پست های بعدی روش مراقبه را توضیح خواهم داد) سپس وقتی به سیستم ناخودآگاه ذهنت دسترسی پیدا کردی، جملات هویتی ات را تکرار کن، خواسته هایت را مجسم کن، نیت ات را مشخص کن و این نیت را در تک تک سلول هایت احساس کن، هیجان زده شو، یا صرفا احساس انرژی و خوشحالی کن.

چشمانت را باز کن، و با خود قرار بگذار که هر روز فرقی ندارد چه احساس یا فکری به بدن و ذهنت هجوم بیاورد، همه شان برایت بی اهمیت خواهد بود و رهایشان خواهی کرد و دوباره روی تصمیم زندگی ات برخواهی گشت، و در زمان حال خواهی بود. هر موقع دچار فکر یا احساس خاصی شدی به آن آگاه می شوی، رهایش می کنی و دوباره به زمان حال برمیگردی.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ارز دیجیتال gongzuodaohangye قیمت برج خنک کننده فایبرگلاس - شها نقش ترجمه در دنیای امروز clacket_movies انجمن دبیران ادبیات قروه آرامش و سبک زندگی دنج ترین جای دنیا ☘ دانلود برنامه ترجمه گوگل Google Translate